Kariera

Jeżeli szukasz pracy:

- w której zarobki są wysokie

- samodzielnej

- rozwijającej Twoje umiejętności i Twoją wiedzę

- w której nie będzie monotonii

- która stanie się Twoją pasją

i do tego szukasz Pracodawcy, który Cię doceni? Wyślij swoją aplikację!

MASZ DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI I SPEŁNIASZ PONIŻSZE OCZEKIWANIA?

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

  • Prezentowanie  klientom szerokiej oferty, mogącej spełnić ich oczekiwania,

  • Dbanie o reklamę pozyskanych nieruchomości,

  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, prezentacja nieruchomości,

Od Kandydatów oczekuję:

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w agencji nieruchomości,

  • Wysokich zdolności interpersonalnych,

  • Umiejętności budowania relacji z Klientami,

  • Prowadzenia lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Dyspozycyjności i zaangażowania

Oferuję:

  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia (wyłącznie prowizyjny),

  • Usługi profesjonalnego fotografa, wykonującego zdjęcia nieruchomości,

  • Stabilizację i motywację,

  • Elastyczny czas pracy,

TO CIEBIE SZUKAM!!

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres e-mail: a.pura@bonita-casa.pl

Wszystkim kandydatom gwarantuję całkowitą dyskrecję.

Jednocześnie zastrzegam, że skontaktuję się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."