KANCELARIA KREDYTÓW BANKOWOŚCI OSOBISTEJ I KORPORACYJNEJ


Jesteśmy mostem łączącym świat finansów z kredytobiorcą. Chcemy by nasz klient był świadomym konsumentem i partnerem banku. Nasze doświadczenie opiera się na pielęgnowaniu tradycji rodzinnych w sektorze bankowym i finansowym. Zadania które stawiamy sobie to pomoc, pośrednictwo i doradztwo w doborze instrumentu finansowego uzyskanie finansowania i dalsza obsługa po wypłacie kredytu. Posiadamy stałych klientów już od kilku lat. Obsługujemy osoby fizyczne jak również firmy. Działamy w programach wspierania mikro i małych przedsiębiorstw. Naszym klientami są również osoby zaufania publicznego gdzie zachowujemy specjalne standardy usługi przy pozyskaniu finansowania. Dbamy o jakość wykonywanych usług i profesjonalizm. Obsługa naszych klientów ma charakter bankowości, gdzie każdy klient może liczyć na indywidualną analizę potrzeb. Świadczymy usługi bezpłatnie i odpłatnie w zależności od rodzaju wykonywanych czynności.

Pomożemy Cie wybrać najlepsze finansowanie dla Ciebie w ramach ofert hipotecznych i dla twojej firmy. Jesteśmy jedną z najlepszych w naszej branży firm pośredniczących w procesie pozyskania finansowania sprawdź nas.

  • Kredyty hipoteczne - wszystkie możliwe dostępne opcje i produkty
  • Analiza finansowa
  • Analiza prawna
  • Analiza techniczna

Indywidualne warunki marżowe i specjalne warunki kredytowe w każdym miesiącu nowa oferta kredyty dla firm i leasing, jak również inne formy finansowania w ramach specjalnych programów wspieranych przez rząd i Zaproponujemy Ci również najlepsze opcje kredytu gotówkowego. Wstępna analiza finansowa w ciągu 5 minut! 

ZAPRASZAMY

http://kkboik.pl/